קופות גמל

מהי קופת גמל? למי מתאים לחסוך במוצר זה? מהי קופת הגמל הטובה ביותר?שאלות אלו ואחרות עולות תדיר בקרב ציבור החוסכים ואין תשובה אחת נכונה. השינויים התכופים בשוק ההון, תקנונים חדשים של קרנות הפנסיה, ופגיעה בזכויות העמיתים, רפורמת בכר (שבאה "להיטיב עם העם"), מכירת קופות גמל, קרנות פנסיה ונאמנות בעיקר לחברות הביטוח,

כל אלו רק הגדילו את הבלבול והמבוכה של הציבור בשוק ההון והביטוח הפנסיוני.
אם אתם… שכירים, עצמאים, פורשים מעבודה, רואי חשבון, סוכני ביטוח, בעלי שליטה, מנהלי כספים / משאבי אנוש – עמיתי קופות הגמל וקרנות ההשתלמות:
אנו מציעים לכם, מדריך אישי למשקיע ומכלול פתרונות פיננסים שיאפשרו לכם תשואה הולמת יותר עבור כספכם .
אנו פועלים בהתמדה כדי לספק ללקוחותינו תכנון פיננסי אישי, מקצועי, מקיף ואובייקטיבי, ומשקיעים את מירב מאמצינו בהישגים ארוכי טווח.
המודל העסקי והפיננסי שלנו מאפשר לנו לבחור ולהרכיב עבור כל לקוח את הפתרון הפיננסי המתאים לצרכיו הספציפיים, ולעמוד ביעילות מאחורי ניהולו השוטף.
בנאות פיננסים אנו עובדים עם  בתי ההשקעות נבחרים וחברות ביטוח. אנו דוגלים ומיישמים מתן שירות נגיש בדגש על שקיפות מלאה, ושואפים בהתמדה לספק מגוון רחב של מוצרים פיננסים שיעניקו את התמורה ההולמת ביותר עבור לקוחותינו.

כיצד לבחור קופת גמל ?

קרן השתלמות היא קופת חיסכון לטווח זמן בינוני  ומיועד לשכירים, עצמאיים, בעלי שליטה וקיבוצים. האטרקטיביות הגדולה בקרנות השתלמות נעוצה בעובדה שניתן לפדות את קרן ההשתלמות לאחר שש שנים בפטור ממס לכל מטרה.
הכספים בקרן השתלמות מושקעים באמצעות מכשירים פיננסים כגון מניות,אגרות חוב ממשלתיות אגרות חוב חברות בארץ ובח"ול. כל חוסך רשאי לבחור את הגוף המנהל ואת מסלול החיסכון בו ירצה להשקיע בהתאם לצרכיו ואופיו.
קרן השתלמות הינה מכשיר חיסכון היחיד בשוק הפטור ממס רווחי הון וההפקדות עד תיקרה פטורות אף הן ממס.
הקרן כאמור הינה תוכנית הניתנת לפרעון אחת לשש שנים.